5-i-1 kabel for hurtiglading og dataoverføring. Input: USB-A/USB-C. Uteffekt: Micro USB / Type-C / Lightning. Hurtiglading: 100 W / 5 A. Gjennomsiktige kontakter. Digital skjerm med overføringshastighet foran og belyst logo bak.
4,67 kg
| Antall | 1 | 25 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 450,00 | 400,00 | 350,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 43 |
| CO2-avtrykk | 4,67 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert PET plast, Resirkulert ABS plast |
| Størrelse | 25 x 0,2 x 7 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 17kg |
| Vekt | 16,15kg |
| Emballasje | 30x46x37cm |
| GTIN / EAN | 8713159706212 |
| GPSR-Informasjon | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 285 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 210,00 kr
Fra 80,00 kr
Fra 59,00 kr
Fra 78,00 kr
Fra 68,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |