3-i-1 ladekabel av hvetehalm med USB-ladekabel, mikro-USB, C-type og 8-polet kontakt. Vi graverer annonsen din på den svarte overflaten slik at logoen lyser opp under ladeprosessen.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 17,8 x 2,8 x 1 cm |
| Materiale | Plast, Hvete, Halm |
| Trykkeflate | 3 x 2 cm |
| Vekt | 0.035 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 6656 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 72,00 kr
Fra 43,00 kr
Fra 82,00 kr
Fra 146,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |