Ladekabel med lysende logo og gummi-/metallutførelse utstyrt med tre kontakter (type C, Android og iPhone). Opptil tre enheter kan lades samtidig. Lengde på kabler (inkludert plugger): 10 cm. Kabelen er laget av resirkulert PET plast, og emballasjen er laget av resirkulert papir og resirkulert plast.
4,62 kg
| Antall | 1 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 152,00 | 146,00 |
Rød
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 33 |
| CO2-avtrykk | 4,62 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert ABS plast, Resirkulert PET plast, Metall |
| Størrelse | 14 x 1,2 x 3,5 cm |
| Emballasje | 400stk |
| Bruttovekt | 16kg |
| Vekt | 15,2kg |
| Emballasje | 33x50x42cm |
| GTIN / EAN | 8713159581277 |
| GPSR-Informasjon | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 559 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 68,00 kr
Fra 80,00 kr
Fra 210,00 kr
Fra 59,00 kr
Fra 68,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |