Solcelledrevet batteribank i aluminium med blå indikatorlamper. USB- og USB-c-port. Inngang DC 5V/1A. Utgang 5V/1A. Kapasitet: 4000 mAh. Inkludert USB-kabel.
Sort (01)
| Materiale | Aluminium |
| Høyde | 1,3 cm |
| Bredde | 7,8 cm |
| Lengde | 12,5 cm |
| Størrelse | 7,8 cmx1,3 cmx12,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 152/7.27 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 23 cmx23 cmx28 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI126200401 | 5800 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 210,00 kr
Fra 660,00 kr
Fra 2,29 kr
Fra 19,30 kr
Fra 9,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |