Bygget for å vare, laget for å utforske. Nordic Drift Solar Powerbank 10 000 mAh leverer pålitelig strøm i et kompakt og robust design for utendørs bruk. Den er bygget med et førsteklasses litiumbatteri i A-klasse og et kabinett laget av RCS-sertifisert resirkulert ABS/PC, og er designet for holdbarhet på farten. Tre sammenleggbare, høyeffektive solcellepaneler støtter lading utenfor strømnettet. Når den utsettes for sterkt sollys, lades powerbanken effektivt og leverer nesten 2000 mAh etter bare 3 timer. Med 20 W hurtiglading via USB-C og 18 W via USB-A, pluss to integrerte ladekabler (Lightning og USB-C), tilbyr den fleksible ladealternativer. Den er IPX3-klassifisert, tåler vannsprut, egnet for utendørs bruk og lett regn, inkluderer en supersterk integrert campinglampe. Alle Nordic Drift-produkter testes grundig for kvalitet. Fordi vi tror sterkt på ytelsen og holdbarheten til utstyret vårt, dekkes hver vare av 5 års garanti mot produksjonsfeil.
• Eventyrbestandig friluftsutstyr du kan stole på
• Holdbar og pålitelig
• Høyytelsesutstyr
• Pakket i plastfri FSC®-gaveeske
• Kvalitetstestet på hver bestilling
• 5 års garanti
• Integrert ladekabel (Lightning og type C)
• Med integrert type C-kabel for lading og opplading
• LED til camping
• Vannresistent
• Solcellepanel av høy kvalitet
• A-klasse batteri med opptil 500 sykluser
8.46 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 1154,00 | 1123,00 | 1091,00 | 1061,00 | 1041,00 | 1020,00 |
Svart
| Størrelse | 17.4 x 10 x 2.9 cm |
| Vekt | 480g |
| Trykkeflate | 40 x 80 mm |
| Materiale | Resirkulert ABS,rPC |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg batteridirektivet 2006/66/EU, Overhold direktivet om farlige stoffer 2011/65/EU & 2015/863, Overhold Alkaline batterisikkerhetsdirektiv EN62133, Overhold direktivet for radio og telekomutstyr 2014/53/EU, Dataark om materialsikkerhet tilgjengelig, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Overhold sikkerhetsdirektivet for batteritransport UN38.3, Lufttransportsertifikat som brukes til luftforsendelse, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Sporbarhet | GRS |
| Social Compliance | BSCI |
| Batterier | true |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | |
| Nästa Leverans : 2026-04-16 | 477 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 230,00 kr
Fra 660,00 kr
Fra 720,00 kr
Fra 315,00 kr
Fra 183,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |