En veldig elegant nøkkelring som fungerer som flaskeåpner. Perfekt å gravere på. Leveres i en gaveeske
Sølv (32)
| Materiale | Jern, Nikkellegering |
| Høyde | 0,9 cm |
| Bredde | 2,9 cm |
| Lengde | 5,1 cm |
| Størrelse | 2,9 cmx0,9 cmx5,1 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 37/11.7 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/300 |
| Carton Størrelse | 24 cmx39 cmx41 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Nickel |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI865932 | 6572 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 27,00 kr
Fra 5,50 kr
Fra 14,20 kr
Fra 7,40 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |