ABS personlig alarm med LED-lys. Alarmen aktiveres ved å trekke ut pinnen. Batterier inkludert.
Sort (01)
| Materiale | ABS |
| Høyde | 2,4 cm |
| Bredde | 4,6 cm |
| Lengde | 6,5 cm |
| Størrelse | 4,6 cmx2,4 cmx6,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 27/9 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 100/200 |
| Carton Størrelse | 28,5 cmx34 cmx34 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | BSCI, PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, IEC 62471, MSDS, EMC, D.o.C EMC/CE, D.o.c. EMC/UKCA, Nickel |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI857501 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 27,00 kr
Fra 5,50 kr
Fra 14,20 kr
Fra 7,40 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |