Metallnøkkelholder inkludert handlekurvmynt. Nøkkelringen er ekstra stor. Individuelt pakket i polybag.
Sølv (32)
| Materiale | Sink, Legering |
| Høyde | 0,6 cm |
| Bredde | 3,5 cm |
| Lengde | 7 cm |
| Størrelse | 3,5 cmx0,6 cmx7 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 31/15.8 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/500 |
| Carton Størrelse | 30 cmx48 cmx18 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Nickel, Cadmium |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI874432 | 31774 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,00 kr
Fra 14,20 kr
Fra 22,00 kr
Fra 5,30 kr
Fra 10,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |