Sammenleggbar paraply med 190T RPET pongee polyester skjerm. Med ramme og skaft i rustfritt stål, flott bambushåndtak med bomullsreim, borrelåslukking, pose og RPET-merkelapp. Manuell åpning og lukking. RCS-sertifisert. Totalt resirkulert materiale: 18%.
Grå
| Materiale | RPET, Bambus |
| Lengde | 59.5 cm |
| Diameter | 99 cm |
| Vekt | 295 g |
| Volum | 508047.3684 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 56,00 kr
Fra 124,00 kr
Fra 146,00 kr
Fra 70,00 kr
Fra 200,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |