rPET 190T samanleggbar automatisk paraply (27 tommer) med åtte panelar og ein glasfiberstamme. Trykk på knappen for å opne og lukke, med ein rPET-etikett på borrelåslukkinga. Inkluderer pose. Vindtett.
Sort (01)
| Materiale | Plast, Glassfiber, rPET |
| Høyde | 120 cm |
| Bredde | 120 cm |
| Lengde | 95 cm |
| Størrelse | 120 cmx120 cmx95 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 520/13.5 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 12/24 |
| Carton Størrelse | 23,5 cmx97 cmx18 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI117141901 | 3238 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 80,00 kr
Fra 96,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 142,00 kr
Fra 98,00 kr
Fra 110,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |