Paraply med automatisk teleskopåpning, 190T polyesterskjerm, fiberglassramme, metallskaft, håndtak i mykt skum og borrelåslukking.
Grå
| Materiale | Metall, Polyester 190T, Fiberoptikk |
| Lengde | 82 cm |
| Diameter | 104 cm |
| Vekt | 280 g |
| Volum | 588977.4131 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 80,00 kr
Fra 96,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 142,00 kr
Fra 98,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |