Sammenleggbar paraply med automatisk åpne- og lukkemekanisme. Leveres med et polyestertrekk av RPET 190T pongee. Denne paraplyen har også ramme og skaft i rustfritt stål, trehåndtak, elastisk bæreløkke og borrelås. Dim. foldet: Ø 6 x 28,5 cm. RCS-sertifisert. Totalt resirkulert materiale: 16%.
Grå
| Materiale | Polyester, Tre, Syntetisk materiale, rPET |
| Lengde | 56 cm |
| Diameter | 95 cm |
| Vekt | 345 g |
| Volum | 448920.5002 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 72,00 kr
Fra 90,00 kr
Fra 148,00 kr
Fra 80,00 kr
Fra 130,00 kr
Fra 84,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |