Lett paraply med stormsikkert design, 190T polyesterskjerm med reflekskant, fiberglassramme, metallskaft, håndtak i mykt skum og borrelåslukking.
Svart
| Materiale | Metall, Polyester 190T, Fiberoptikk |
| Lengde | 82.5 cm |
| Diameter | 103 cm |
| Vekt | 265 g |
| Volum | 572150.5193 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 174,00 kr
Fra 172,00 kr
Fra 146,00 kr
Fra 262,00 kr
Fra 124,00 kr
Fra 258,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |