Regnponcho, uten ftalater. Tampotrykk er plassert på etuiet.
Gjennomsiktig
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 90 x 65 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | Etikett: 5 x 5 cm, Tampo: 4 x 4 cm |
| Vekt | 0.017 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 450 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 93191 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,00 kr
Fra 21,15 kr
Fra 25,10 kr
Fra 7,04 kr
Fra 16,30 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |