Merkepenn laget av resirkulert plast.
Hvit
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 9 x 1 x 8 cm |
| Trykkeflate | Tampo: 3 x 3 cm, UV Digital tryck: 4 x 4 cm |
| Vekt | 0.024 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 500 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 7593 |
| Inkommande v.30, 2026 | 40000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 30,00 kr
Fra 17,80 kr
Fra 35,00 kr
Fra 22,00 kr
Fra 14,40 kr
Fra 57,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |