Charles Dickens pennesett med kulepenn og rollerball i gråfarget metall med rutemønster og sølvfargede detaljer. Klipsen er integrert med toppen. Leveres i elegant etui. Svart blekk med blått blekk kan tilføyesr
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Grå (03)
| Materiale | Metall, PU, Fløyel, Legering, Nikkellegering |
| Bredde | 8,1 cm |
| Lengde | 18 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 222/12.6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 10/50 |
| Carton Størrelse | 21 cmx46 cmx38 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Nickel, PAHs, 2013/2/EU, EN71-3, Safety Data Sheet (SDS), Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI599103 | 209 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 4,80 kr
Fra 4,80 kr
Fra 5,30 kr
Fra 128,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |