Kulepenn med klikkmekanisme, aluminiumssylinder, ABS-deler og stålklips. Pennen er tilgjengelig i et bredt utvalg av farger, og har en anodisert finish som gir den en fantastisk glans. Den omfattende og populære Moneta-serien er tilgjengelig i mange forskjellige stiler og utførelser.
0,12 kg
| Antall | 1 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 5,30 | 5,00 | 4,80 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 4 |
| CO2-avtrykk | 0,12 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Aluminium, ABS plast |
| Diameter | 0,8cm |
| Størrelse | 13,5 x Ø 0,8 cm |
| Emballasje | 600stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 32x35x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159298809 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 43297 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 44,00 kr
Fra 110,00 kr
Fra 34,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |