Metallpenn med vrimekanisme, jumbopatron. Leveres i pen eske. Logo kan også plasseres på saken. Se under fanen informasjon om de ulike trykkstørrelsene.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 14 x 1,2 cm |
| Materiale | Metall |
| Trykkeflate | Laser penna 3,5 x 0,7 cm, Laser fodral: 4 x 1,5 cm |
| Vekt | 0.063 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1411 |
| Inkommande v.38, 2026 | 3000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 4,60 kr
Fra 4,60 kr
Fra 4,80 kr
Fra 128,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |