Kartong og ABS -rør med 12 fargeblyanter og spisser integrert i lokket.
Rød (08)
| Materiale | ABS, Metall, Kartong, Lime tre |
| Høyde | 10,5 cm |
| Bredde | 3,5 cm |
| Lengde | 3,5 cm |
| Størrelse | 3,5 cmx10,5 cmx3,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 45/10.6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 20/200 |
| Carton Størrelse | 20 cmx30 cmx58 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Benzene, EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, Lead, EN71-9, 2013/2/EU, PCP, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI249508 | 9894 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 4,80 kr
Fra 4,80 kr
Fra 6,20 kr
Fra 6,20 kr
Fra 3,40 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |