Fargeleggingssett med 6 blyanter laget av poppeltre. Ved å velge et fargeleggingssett laget av tre fra ansvarlig forvaltet skog, kan du støtte mer bærekraftig og etisk praksis i produksjon av kunstforsyninger. Leveres med en bruksanvisning i en sekkepapireske. Blyantens størrelse: 87 x 7 mm. Advarsel! Ikke egnet for barn under tre år. Små deler. Kvelningsfare.
| Antall | 1 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 8,00 | 7,60 | 7,40 | 7,20 |
Natur
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Tre |
| Diameter | 0.7g |
| Størrelse | 8,7 x Ø 0,7 cmcm |
| Emballasje | 480st |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8.55kg |
| Emballasje | 21x20x48cm |
| GTIN / EAN | 8713159593263 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 124363 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 44,00 kr
Fra 12,20 kr
Fra 9,60 kr
Fra 53,00 kr
Fra 13,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |