Aluminium kulepenn med rullet papirdetaljer på grepet. Gummispiss for kapaktive skjermer. Blått blekk.
Sort (01)
| Materiale | ABS, Aluminium |
| Høyde | 1 cm |
| Bredde | 1 cm |
| Lengde | 14,5 cm |
| Størrelse | 1 cmx1 cmx14,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 14/8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/500 |
| Carton Størrelse | 35 cmx40 cmx13 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | BSCI, EN71-3, Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead, PCP |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI101484201128 | 11556 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,60 kr
Fra 8,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |