Penn fra merket Stilolinea®, med blått blekk. Det matte skaftet er laget av PLA, et materiale som stammer fra plantefibre: fullstendig biologisk nedbrytbart og komposterbart of fra 100% fornybare kilder. Made in Italy.
| Antall | 1 | 500 | 1000 | 5000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 7,77 | 7,22 | 7,03 | 6,67 |
Grønn
| Materiale | PLA |
| Lengde | 13.9 cm |
| Diameter | 1 cm |
| Vekt | 9 g |
| Volum | 0.5236 m3 |
| Opprinnelsesland | Italy |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,00 kr
Fra 2,90 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |