100 % polyester (150D) typegodkjent neonfarget refleksvest. M= 66 x 60 cm (LxB), XL= 73 x 67 cm (LxB), XXL= 75 x 72 cm (LxB). Prisene i tabellen nedenfor er basert på den minste størrelsen. Faktiske priser varierer avhengig av modell/størrelse.
| Antall | 1 |
|---|---|
| Pris/stk | 39,65 |
Gul (06)
| Variant | Antall |
|---|---|
| M | |
| XL | |
| XXL |
| Materiale | Polyester 100% |
| Høyde | 0,3 cm |
| Bredde | 72 cm |
| Lengde | 74 cm |
| Størrelse | 72 cmx0,3 cmx74 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 116/15.2 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 40,5 cmx50 cmx38 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN ISO 20471, Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Report for Analysis, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI65410628 | 2764 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 54,00 kr
Fra 82,00 kr
Fra 280,00 kr
Fra 78,00 kr
Fra 2,36 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |