Refleksvest med reflekterende striper. Klasse 2 EN ISO 20471 sertifisert. En nødvendighet i bilen. Med to borrelåser foran. Universalstørrelse: Vesten kommer i én universalstørrelse og har justerbare borrelåsstropper for å sikre en komfortabel passform for ulike kroppsstørrelser.
Gul
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 65 x 65 cm |
| Materiale | Polyester |
| Trykkeflate | Screen: 20 x 10 cm, Transfer: 10 x 8 cm, DTF Transfer: 10 x 8 cm |
| Vekt | 0.164 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 301 |
| Inkommande v.35, 2026 | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 49,00 kr
Fra 250,00 kr
Fra 74,00 kr
Fra 70,00 kr
Fra 70,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |