Refleksvest til barn med reflekterende striper. Klasse 2 EN 1150:1999 sertifisert. En nødvendighet i bilen. Stl S (45*48 cm), med 1 borrelås foran.
Gul
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 45 x 48 cm |
| Materiale | Polyester |
| Trykkeflate | Screen: 20 x 10 cm, Transfer: 10 x 6 cm, DTF Transfer: 10 x 6 cm |
| Vekt | 0.075 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 13391 |
| Inkommande v.33, 2026 | 40000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 54,00 kr
Fra 82,00 kr
Fra 280,00 kr
Fra 78,00 kr
Fra 63,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |