Resirkulert PU-merkelapp med stropp for sikkert feste til eiendelene dine. Har en innebygd Apple FindMy-sporingsenhet med plass inni til et innlegg med personlig informasjon. Bruker «Impression» som enhetsnavn og inkluderer Impression-logoen for ID-registrering. Individuelt pakket i en kraftpapirboks.
Sort (01)
| Materiale | Resirkulert polyuretan |
| Høyde | 1 cm |
| Bredde | 4 cm |
| Lengde | 21,5 cm |
| Størrelse | 4 cmx1 cmx21,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 14/3 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 19 cmx34,5 cmx14 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI126766101 | 53 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 3,80 kr
Fra 18,40 kr
Fra 20,00 kr
Fra 11,80 kr
Fra 2,38 kr
Fra 16,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |