Bagasjetag i aluminium som hjelper deg å finne riktig bag raskt. Med gravering så får den et eksklusivt utseende.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Sølv (32)
| Materiale | Aluminium |
| Høyde | 0,5 cm |
| Bredde | 3,8 cm |
| Lengde | 8,5 cm |
| Størrelse | 3,8 cmx0,5 cmx8,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 11/9.8 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 100/500 |
| Carton Størrelse | 21 cmx55 cmx41 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Nickel, Lead |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI312932 | 7308 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 3,40 kr
Fra 18,40 kr
Fra 18,80 kr
Fra 10,80 kr
Fra 2,29 kr
Fra 9,01 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |