Sysett i en miljøvennlig pakke med alt nødvendig verktøy for en rask reparasjon.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 4,4 x 0,8 x 6,6 cm |
| Materiale | Papp, Plast, Polyester |
| Trykkeflate | 3 x 3 cm |
| Vekt | 0.004 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 1500 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 90999 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 40,00 kr
Fra 142,00 kr
Fra 124,00 kr
Fra 400,00 kr
Fra 370,00 kr
Fra 510,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |