Denim sminkeveske med PU-detaljer og glidelås. Kort bærehåndtak.
Blå (05)
| Materiale | PU, Polyester, Sinklegering, Denim |
| Høyde | 11 cm |
| Bredde | 9,5 cm |
| Lengde | 22,5 cm |
| Størrelse | 9,5 cmx11 cmx22,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 44/7.3 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 31 cmx58 cmx30 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI110367205 | 865 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,80 kr
Fra 112,00 kr
Fra 200,00 kr
Fra 379,00 kr
Fra 84,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |