Reise-/toalettveske i polyester (600D) med diverse rom.
Sort (01)
| Materiale | Metall, Polyester 600D |
| Høyde | 9,5 cm |
| Bredde | 15,5 cm |
| Lengde | 20 cm |
| Størrelse | 15,5 cmx9,5 cmx20 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 116/13.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 36 cmx48,5 cmx32,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI642701 | 2553 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,80 kr
Fra 112,00 kr
Fra 200,00 kr
Fra 379,00 kr
Fra 54,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |