Stilren toalettmappe laget av 45 % verifisert resirkulert polyester. En elegant toalettmappe som skaper en komplett og velkledd følelse når man er på reisefot, og som forhåpentligvis blir en god følgesvenn i mange år. Laget av RCS (Recycled Claim Standard)-sertifiserte, resirkulerte materialer. RCS-sertifisering sikrer en helt sertifisert forsyningskjede av de resirkulerte materialene. Totalt resirkulert innhold er basert på den totale produktvekten.
1.7 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 247,00 | 240,00 | 234,00 | 227,00 | 223,00 | 219,00 |
Brun
Vinga fokuserer på smarte og stilige produkter for hjem og friluftsliv. Design, funksjonalitet og miljø er det som styrer prosessen med å utvikle nye produkter og gaver til ansatte og kunder på bedrifter. Produktene kommer alltid pent pakket. Vinga skaper minner!
| Størrelse | 24 x 13.2 x 14 cm |
| Vekt | 178g |
| Trykkeflate | 120 x 70 mm |
| Materiale | rPET,PU |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 412 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 16,40 kr
Fra 220,00 kr
Fra 47,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 124,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |