Toalettveske i skinn med glidelås. To knapper på siden for å stabilisere vesken.
Sort (01)
| Materiale | Metall, Nylon, Lær, Svamp |
| Høyde | 15,5 cm |
| Bredde | 14 cm |
| Lengde | 22 cm |
| Størrelse | 14 cmx15,5 cmx22 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 300/10.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 54 cmx64 cmx40 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Extractable Heavy Metals, Formaldehyde, Chromium VI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI97181001 | 39 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,80 kr
Fra 112,00 kr
Fra 200,00 kr
Fra 379,00 kr
Fra 84,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |