ABS og PC smartwatch med TPU armbånd og trådløs teknologi. Klokken har en 1,54 ?IPS -skjerm og er vanntett IP67. Funksjoner: tid, trinn, distanse, kalorier, hjertefrekvens, blodtrykk, varsler, telefonfinner og mer. Inkludert USB -kabel.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Sort (01)
| Materiale | ABS, PC |
| Høyde | 0,9 cm |
| Bredde | 3,7 cm |
| Lengde | 4,4 cm |
| Størrelse | 3,7 cmx0,9 cmx4,4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 125/13.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 33,5 cmx37,5 cmx40 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | MSDS, Air-Safe Transport of Goods, UN38.3, Sea-Safe Transport of Goods, PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, EN 300 328 (RED), EN 62368, EMC (EN 301 489-1), EN 62479:2010, Test Setup & EUT Photographs, EMC, D.o.C EMC/CE, D.o.C. RED |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI941501 | 64 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 690,00 kr
Fra 530,00 kr
Fra 770,00 kr
Fra 220,00 kr
Fra 740,00 kr
Fra 500,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |