Elastisk treningsbånd med svarte håndtak (10 cm)
Rød (08)
| Materiale | Gummi |
| Høyde | 3 cm |
| Bredde | 10,1 cm |
| Lengde | 4 cm |
| Størrelse | 10,1 cmx3 cmx4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 51/5.34 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 35 cmx57 cmx30,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Lagersaldo GI786108 | 8312 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 17,60 kr
Fra 41,00 kr
Fra 460,00 kr
Fra 290,00 kr
Fra 340,00 kr
Fra 66,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |