A5 barnes fargeleggingsbok med 16 design på 8 sider.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Multicolor (09)
| Materiale | Kartong 250 gsm, Papir 140 gsm |
| Høyde | 0,2 cm |
| Bredde | 14,6 cm |
| Lengde | 20,9 cm |
| Størrelse | 14,6 cmx0,2 cmx20,9 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 46/5.23 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 23,5 cmx33 cmx14 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, EN71-1, EN71-2, Lead, SVHC\'s, Formaldehyde, PCP, Washing/Cleansing 2009/48/EC |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI459809 | 14200 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 32,00 kr
Fra 11,60 kr
Fra 13,00 kr
Fra 5,50 kr
Fra 20,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |