Sett med 4 fortauskalkbiter.
Brun (11)
| Materiale | Kalsiumkarbonat steinpulver |
| Høyde | 2,5 cm |
| Bredde | 9,6 cm |
| Lengde | 10,8 cm |
| Størrelse | 9,6 cmx2,5 cmx10,8 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 122/8.6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 12/72 |
| Carton Størrelse | 22,5 cmx32 cmx38 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, EN71-1, EN71-2, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI862911 | 78778 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 5,50 kr
Fra 32,00 kr
Fra 11,60 kr
Fra 13,00 kr
Fra 20,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |