Plysj lekehund. Broderi øyne. Inkluderer en merkelapp for utskriftsformål.
Brun (11)
| Materiale | Polyester |
| Høyde | 32 cm |
| Bredde | 13 cm |
| Lengde | 32 cm |
| Størrelse | 13 cmx32 cmx32 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 189/4.02 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx60 cmx40 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, EN71-1, Heavy Metals, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI101488211 | 2916 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,39 kr
Fra 16,55 kr
Fra 14,80 kr
Fra 15,10 kr
Fra 64,00 kr
Fra 45,60 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |