Resirkulert flaske i rustfritt stål (230 ml) med to koppar (40 ml) og PU-hylse på utsida. Lagd av rustfritt stål 304. Koppane festast til toppen ved hjelp av trykknappar. Individuelt pakka i ei brun pappeske.
Brun (11)
| Materiale | PU, Rustfritt stål 304 |
| Høyde | 5,1 cm |
| Bredde | 15 cm |
| Lengde | 2,3 cm |
| Størrelse | 15 cmx5,1 cmx2,3 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 133/15 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 30 cmx58 cmx32 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI117129411 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 132,00 kr
Fra 190,00 kr
Fra 360,00 kr
Fra 182,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |