Vakuumisolert dobbeltvegget termosflaske i rustfritt stål. Skifter i regnbuens farger, volum 750 ml.
---
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | ø 8 x 31,5 cm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Trykkeflate | Laser: 5 x 5 cm, Screen: 23 x 14 cm |
| Vekt | 0.515 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 12 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2976 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 132,00 kr
Fra 182,00 kr
Fra 190,00 kr
Fra 360,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |