Vakuumisolert dobbeltvegget termos i rustfritt stål, volum 500 ml.
Rosa
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | ø 7 x 23,5 cm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Trykkeflate | Laser: 4 x 4 cm, Screen: 19 x 15 cm |
| Vekt | 0.425 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 300 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 124,00 kr
Fra 166,00 kr
Fra 174,00 kr
Fra 330,00 kr
Fra 196,00 kr
Fra 280,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |