Grillrens i rustfritt stål med integrert flaskeåpnerfunksjon. Inkluderer en PU-opphengssnor for enkel oppbevaring. Individuelt pakket i en kraftpapirhylse.
Sølv (32)
| Materiale | PU, Rustfritt stål 2CR13 |
| Høyde | 0,19 cm |
| Bredde | 6,7 cm |
| Lengde | 17,5 cm |
| Størrelse | 6,7 cmx0,19 cmx17,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 88.5/9.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 48/96 |
| Carton Størrelse | 20 cmx21,5 cmx18,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI126778332 | 19245 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1060,00 kr
Fra 280,00 kr
Fra 940,00 kr
Fra 2,39 kr
Fra 16,55 kr
Fra 14,80 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |