Flettet piknikkurv til 4 personer. Kurven inneholder 4 glass, 4 porselenstallerkener, 4 stoffservietter, bestikk i 12 deler, salt- og pepperbøsse, 3 rom til flasker, kniv og integrert kjølerom. Vi graverer logoen din på artikkel 90868.
Brun
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 48 x 34 x 24 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Glass, Tre, Keramikk, Plast |
| Trykkeflate | 5,5 x 3 cm |
| Vekt | 4.200 kg |
| Antal per innerlåda | 1 |
| Antal per ytterlåda | 1 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1848 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,80 kr
Fra 25,10 kr
Fra 13,00 kr
Fra 32,60 kr
Fra 108,00 kr
Fra 280,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |