Sammenleggbar piknikkurv / handlekurv i polyester med isolert innside, håndtak i aluminium.
Rød
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 47,5 x 27 x 38 cm |
| Materiale | Polyester, Metall |
| Trykkeflate | Transfer: 20 x 10 cm, DTF Transfer: 15 x 10 cm |
| Vekt | 0.783 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 12 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 748 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,80 kr
Fra 57,50 kr
Fra 63,50 kr
Fra 13,00 kr
Fra 7,04 kr
Fra 25,10 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |