Fleece (165 gr/m²) reiseteppe med bærehåndtak i nylon, utbrettet størrelse +/- 115 cm x 135 cm.
.....
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og levering
.....
Sort (01)
| Materiale | Borrelås, Polar fleece 165g/m2 |
| Høyde | 0,3 cm |
| Bredde | 106 cm |
| Lengde | 135 cm |
| Størrelse | 106 cmx0,3 cmx135 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 281/8.35 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 32 cmx53,5 cmx52 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 230,00 kr
Fra 200,00 kr
Fra 512,00 kr
Fra 2,36 kr
Fra 63,00 kr
Fra 16,40 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |