Stilige solbriller av plast i to farger (svart utenfor) med speilglass, UV 400, filterkategori 3. CE-merket.
Blå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 14,5 x 15,5 x 4,7 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 3,5 x 1 cm |
| Vekt | 0.033 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 300 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 13497 |
| Inkommande v.37, 2026 | 5100 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 19,20 kr
Fra 9,60 kr
Fra 27,00 kr
Fra 24,00 kr
Fra 68,00 kr
Fra 8,60 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |