Frostet glassflaske med bambuslokk. Vi sublimerer din annonsering i bildekvalitet rundt hele flasken, volum 500 ml.
Gjennomsiktig
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | Ø 6,2 x 22,3 cm |
| Materiale | Glass, Bambus, Polypropylen, Silikon |
| Trykkeflate | 12 x 18 cm |
| Vekt | 0.379 kg |
| Antal per innerlåda | 40 |
| Antal per ytterlåda | 40 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2 |
| Inkommande v.33, 2026 | 3000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 39,00 kr
Fra 36,00 kr
Fra 25,00 kr
Fra 47,00 kr
Fra 116,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |