Vannflaske med 650 ml kapasitet og en praktisk vippetut for enkel drikking. Laget av slitesterkt Tritan materiale med detaljer i rustfritt stål på toppen av flasken.
0,89 kg
| Antall | 1 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 60,00 | 58,00 | 57,00 |
Transparent klar
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtrykk | 0,89 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Tritan, PP plast |
| Diameter | 6,7cm |
| Størrelse | 24,5 x Ø 6,7 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6,65kg |
| Emballasje | 37x27x72cm |
| GTIN / EAN | 8713159682806 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Nåværende | 7831 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 44,00 kr
Fra 9,40 kr
Fra 12,20 kr
Fra 6,20 kr
Fra 110,00 kr
Fra 24,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |