Drikkeflasker i aluminium med karabinkrok, volum 500 ml, dryppsikker.
Hvit
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 19 x Ø 7,3 cm |
| Materiale | Metall, Plast, Silikon |
| Trykkeflate | Laser: 4 x 4 cm, Screen: 21 x 10 cm |
| Vekt | 0.104 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 10419 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 110,00 kr
Fra 24,00 kr
Fra 34,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |