RPET drikkeflaske (750 ml) med sammenleggbart sugerør i lokket.
Sort (01)
| Materiale | Silikon, Gummi, PP, PE, AS, rPET |
| Høyde | 24 cm |
| Lengde | 8,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 112/9.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 40 cmx79 cmx28 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, SVHC\'s, LFGB, Bisphenol A (BPA) |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI86590001 | 5645 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 24,00 kr
Fra 34,00 kr
Fra 36,00 kr
Fra 110,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |