Den perfekte vannflasken ikke bare for aktive mennesker. Laget av tritan, et materiale som er helt trygt, lett, uknuselig, temperaturbestandig, varme drikker kan helles i det, mister ikke sitt opprinnelige utseende selv etter flere hundre vaskesykluser i oppvaskmaskinen, endrer ikke smaken til lagrede drikker , beskytter drikken mot UV-stråling. Takket være håndleddsbåndet tilgjengelig i flere fargealternativer, er det en ideell gave ikke bare for aktive mennesker. I tillegg har den en manuell beskyttelse som forhindrer utilsiktet åpning.
Galaxy
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 221,00 | 176,00 | 130,00 | 129,00 | 101,00 | 95,00 | 89,50 | 85,00 | 83,00 |
Hvid (02)
| Materiale | Plast |
| Høyde | 202 mm |
| Kapasitet | 500ml |
| Diameter | 60 mm |
| Carton Størrelse | 23 cmx24,5 cmx33 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 110,00 kr
Fra 24,00 kr
Fra 34,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |